גוגל מפות

מפות גוגל הוא שירות מיפוי שפותח על ידי גוגל. הוא מציע תמונות לוויין, מפות רחובות, תצוגות פנורמיות של 360 מעלות של רחובות, תנאי תנועה בזמן אמת ותכנון מסלול לנסיעה ברגל, ברכב, באופניים או בתחבורה ציבורית.

Google Maps שוחרר לראשונה בשנת 2005 כמוצר בטא של Google Labs. המוצר שולב בסופו של דבר במנוע החיפוש של החברה כשירות למתן הנחיות נסיעה ומידע מפה למשתמשים שאין להם גישה לאינטרנט או שאינם יכולים להשתמש באתר החברה בגלל שהם נמצאים מאחורי חומת אש. מאז 2008, גוגל מפתחת את Google Street View – מפה אינטראקטיבית המאפשרת למשתמשים לחקור תצוגות פנורמיות מזוויות וממרחקים שונים.

בשנת 2012 השיקה החברה את פרויקט "Maps Engine" המספק פלטפורמת מפות למפתחים ליצירת מיפוי אינטרנט

מפות גוגל הוא שירות מפות שפותח על ידי גוגל. הוא מציע תמונות לוויין, מפות רחובות, תצוגות פנורמיות של 360 מעלות של רחובות, תנאי תנועה בזמן אמת ותכנון מסלול לנסיעה ברגל, ברכב או בתחבורה ציבורית.

Google Maps התחילה כתוכנית C++ למחשב שולחני שפותחה על ידי Lars ו-Jens Eilstrup Rasmussen ב-Where 2 Technologies. באוקטובר 2004 נרכשה החברה על ידי גוגל, שהמירה אותה לאפליקציית אינטרנט. שירותי האפליקציה הורחבו בסופו של דבר כדי לכלול ממשק API שמפתחים יכולים להשתמש בו כדי להטמיע מפות באתרים שלהם.

שמה של החברה מגיע ממקורותיה כפרויקט ליצירת גרסה מקוונת של מוצרי מפות הנייר הנמכרים על ידי חברת האם, כך שחלק ה"מפות" של השם מתייחס לטכנולוגיית מפות דיגיטליות זו ולא למפות נייר מילוליות.

מפות Google הוא שירות מיפוי המספק הנחיות, עדכוני תנועה בזמן אמת ומידע אחר שיעזור לך לנווט בעולם שלך.

מאמר זה נכתב באדיבות אתר https://seoshit.co.il/ 

מעוניינים בקידום אתרים? פנו אלינו עוד היום.

השאירו פניה

דילוג לתוכן