מציאת חשבון פייסבוק

משתמשים יכולים למצוא חשבון פייסבוק על ידי שימוש באפשרות "מצא חברים". אם הם כבר יודעים את כתובת הדוא"ל והסיסמה של החשבון, הם יכולים למצוא אותה על ידי הקלדת הדוא"ל והסיסמה.

משתמשים יכולים גם למצוא חשבון פייסבוק אם הם יודעים את שמם ומספר הטלפון שלהם. הם יכולים להקליד את שמם ומספר הטלפון שלהם, ופייסבוק תראה להם את החשבונות התואמים את השם שלהם.

פייסבוק הוא שירות רשתות חברתיות, אשר נוצר בשנת 2004 והושק בשנת 2006. פייסבוק הוא אתר הרשתות החברתיות הפופולרי ביותר בעולם, עם 1.86 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים נכון ליוני 2017.

פייסבוק הייתה בתחילה זמינה רק לסטודנטים באוניברסיטאות נבחרות, אך בהדרגה הפכה לזמינה לבתי ספר אחרים ובסופו של דבר לכל בני 13 ומעלה עם כתובת אימייל חוקית. בתחילה, פייסבוק הייתה זמינה רק במחשבים ומחשבים ניידים, אך מאז היא זמינה גם בסמארטפונים.

פייסבוק היא פלטפורמת המדיה החברתית הגדולה בעולם. יש לה למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים ו-1.4 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים. פייסבוק היא גם פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר עבור עסקים לשימוש, כאשר למעלה מ-70% מהמשווקים משתמשים בה כדי לקדם את המותגים שלהם. עם זאת, ישנם כמה חשבונות פייסבוק שלא קל למצוא אותם.

השלב הראשון במציאת חשבון פייסבוק הוא להזין שם או כתובת דואר אלקטרוני בשורת החיפוש בחלק העליון של המסך. פעולה זו תציג רשימה של אנשים שיש להם חשבון עם השם או כתובת האימייל המשויכת אליו. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הפרופיל שלהם ולראות אם יש להם פרופיל ציבורי או לא. אם כן, אתה יכול ללחוץ על "ראה פרופיל מלא" שיעביר אותך לדף ציר הזמן שלהם שבו תוכל

מאמר זה נכתב באדיבות אתר https://seoshit.co.il/ 

מעוניינים בקידום אתרים? פנו אלינו עוד היום.

השאירו פניה

דילוג לתוכן