קורס קידום אתרים

קורס SEO מיוחד 2022

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא תהליך של השפעה על הנראות של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש – המכונה לעתים קרובות תוצאות "טבעיות", "אורגניות" או "הרווחות".

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על מידת הדירוג הגבוה של אתר אינטרנט בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP). חלק מהגורמים הללו הם קידום אתרים בדף, איכות תוכן, קישורים נכנסים, מילות מפתח, סמכות תחום ומעורבות במדיה חברתית.

קורס זה ילמד אותך על כל ההיבטים הללו של קידום אתרים וגם ייתן לך כלים מעשיים ליישם אותם.

זהו קורס קידום אתרים בחינם שיראה לך את היסודות של קידום אתרים וכיצד להתחיל עם אתר אינטרנט משלך. הוא מיועד למתחילים שרוצים להתחיל את מסע האינטרנט שלהם, אבל יש לו גם תוכן מתקדם יותר למי שכבר מפתח אתרים.

הקורס מחולק לארבעה חלקים:

חלק 1: מהו SEO? חלק 2: כיצד פועלים מנועי חיפוש חלק 3: אופטימיזציה בדף ושיווק תוכן חלק 4: אופטימיזציה מחוץ לדף ובניית קישורים

קורס SEO זה ילמד אותך את היסודות של אופטימיזציה למנועי חיפוש וכיצד להשיג את התוכן שלך בעמוד הראשון של גוגל.

הקורס מחולק לשלושה חלקים: מבוא, קידום אתרים בעמוד וקידום אתרים מחוץ לדף. בסעיף המבוא, נסקור מהו SEO ומדוע הוא חשוב. בסעיף על העמוד, נתמקד במה שאתה צריך לעשות עם האתר שלך על מנת לדרג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. לבסוף, בקטע מחוץ לדף, נדבר על איך להשתמש במשפיעני מדיה חברתית ובאתרים פופולריים אחרים כדי לעזור להגדיל את הקהל שלך ולקבל יותר קישורים נכנסים לאתר שלך.

מאמר זה נכתב באדיבות אתר https://seoshit.co.il/ 

מעוניינים בקידום אתרים? פנו אלינו עוד היום.

השאירו פניה

דילוג לתוכן