מה זה vpn?

VPN היא רשת המאפשרת לך להתחבר לרשת אחרת בצורה מאובטחת. הוא משמש לעתים קרובות ברשתות ציבוריות, כגון שדות תעופה ובתי קפה, שבהם ייתכן שנקודת ה-Wi-Fi הציבורית אינה מאובטחת.

VPN מצפין את כל המידע שאתה שולח דרך האינטרנט כך שלא ניתן ליירט אותו על ידי אף אחד אחר. VPN גם מסתיר את כתובת ה-IP שלך כך שלא ניתן לאתר את מיקומך.

ניתן להשתמש ב-VPN גם כדי לעקוף מסנני צנזורה ולגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי ב-Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer ואתרי סטרימינג אחרים.

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא טכנולוגיה שיוצרת חיבור בטוח ומוצפן על גבי רשת פחות מאובטחת, כמו האינטרנט. זה מאפשר לך להתחבר למחשב מרוחק כאילו אתה יושב ממש מולו.

לשם כך, תוכנת ה-VPN יוצרת מנהרה מוצפנת בין המחשב שלך למחשב המרוחק. כל התנועה המקוונת שלך זורמת דרך המנהרה הזו, כך שתוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ולהימנע מחטטנות בבית הקפה המקומי שלך.

רשת פרטית וירטואלית, או VPN, היא טכנולוגיה שיוצרת חיבור מאובטח על גבי רשת פחות מאובטחת כמו האינטרנט. ה-VPN משתמש בהצפנה כדי להגן על הנתונים המועברים.

VPNs משמשים בדרך כלל על ידי יחידים או ארגונים כדי להגן על נתונים רגישים בעת שימוש ברשתות ציבוריות, כגון האינטרנט. ניתן להקים VPN בשתי דרכים:

מאמר זה נכתב באדיבות אתר https://seoshit.co.il/ 

מעוניינים בקידום אתרים? פנו אלינו עוד היום.

השאירו פניה

דילוג לתוכן